ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошує вчених, науковців, аспірантів та докторантів закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичних працівників приєднатися до наукової організації та стати її членом!

З набуттям статусу члена ЦУЄНС науковець отримує можливість:

1. Спілкуватися та обмінюватися досвідом з колегами.
2. Першими дізнаватися про найближчі наукові заходи та проекти ЦУЄНС та зарубіжних закладів вищої освіти, які є партнерами ЦУЄНС.
3. Брати участь у зарубіжних науково-практичних конференціях безкоштовно або на пільгових умовах.
4. Проходити безкоштовно або на пільгових умовах науково-педагогічні стажування, організаторами яких виступають зарубіжні заклади вищої освіти.
5. Долучатися до написання зарубіжних колективних монографій безкоштовно або на пільгових умовах.
6. Брати участь в інституціональних візитах до міжнародних і європейських інституцій, органів державної влади держав-членів Європейського Союзу, європейських вищих навчальних закладів з оплатою за рахунок грантових коштів.
7. Долучатися до організації та участі в наукових конференціях, тренінгах, семінарах та круглих столах у мальовничих місцях Закарпатської області з оплатою за рахунок грантових коштів.
8. Здійснювати наукові аналітичні дослідження у співпраці з вченими країн ЄС з оплатою за рахунок грантових коштів.
9. Бути запрошеним у якості спікерів наукових заходів та проектів ЦУЄНС з оплатою за рахунок грантових коштів.
10. Брати участь в обговоренні та лобіюванні численних проектів нормативно-правових актів у сфері науки та вищої освіти в рамках співпраці з Міністерством освіти та науки України.

*Під пільговими умовами мається на увазі зменшення оплати за участь у наукових проектах.