ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошує вчених, науковців, аспірантів та докторантів закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичних працівників приєднатися до наукової організації та стати її членом!

З набуттям статусу члена ЦУЄНС науковець отримує можливість:

1. Спілкуватися та обмінюватися досвідом з колегами.
2. Першими дізнаватися про найближчі наукові заходи та проекти ЦУЄНС та зарубіжних закладів вищої освіти, які є партнерами ЦУЄНС.
3. Брати участь у зарубіжних науково-практичних конференціях безкоштовно або на пільгових умовах.
4. Проходити безкоштовно або на пільгових умовах науково-педагогічні стажування, організаторами яких виступають зарубіжні заклади вищої освіти.
5. Долучатися до написання зарубіжних колективних монографій безкоштовно або на пільгових умовах.
6. Брати участь в інституціональних візитах до міжнародних і європейських інституцій, органів державної влади держав-членів Європейського Союзу, європейських вищих навчальних закладів з оплатою за рахунок грантових коштів.
7. Долучатися до організації та участі в наукових конференціях, тренінгах, семінарах та круглих столах у мальовничих місцях Закарпатської області з оплатою за рахунок грантових коштів.
8. Здійснювати наукові аналітичні дослідження у співпраці з вченими країн ЄС з оплатою за рахунок грантових коштів.
9. Бути запрошеним у якості спікерів наукових заходів та проектів ЦУЄНС з оплатою за рахунок грантових коштів.
10. Брати участь в обговоренні та лобіюванні численних проектів нормативно-правових актів у сфері науки та вищої освіти в рамках співпраці з Міністерством освіти та науки України.

*Під пільговими умовами мається на увазі зменшення оплати за участь у наукових проектах.