Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з педагогіки

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з педагогіки

5583
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

РІЗНОВЕКТОРНІ ПІДХОДИ СУЧАСНОЇ ПЕДАГОГІКИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКЛАДАЦЬКОЇ, НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

14 листопада – 25 грудня 2022 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені педагогікою.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена з урахуванням новітніх науково обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних і поведінкових наук, спрямована на розвиток та вдосконалення психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії, професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

Олександр Козинець – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ, Україна);

Надія Сеньовська – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, засновниця освітнього волонтерського проєкту «Патріотичні й небайдужі» (Тернопіль, Україна);

Тетяна Тронь – кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри германських і романських мов педагогічного факультету романо-германської та української філології Київського національного лінгвістичного університету (Київ, Україна).

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

24 листопада о 14:30 відбудеться лекція на тему «Професійна саморегуляція педагога в умовах війни». Спікер – Надія Сеньовська, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, засновниця освітнього волонтерського проєкту «Патріотичні й небайдужі».

Надія Сеньовська про свою лекцію: «Лекція присвячена активізації у слухачів опорних знань про професійну саморегуляцію педагогів, засвоєнню ними актуальної інформації із зазначеної теми, а також стимулюванню формування саморегуляційних механізмів в умовах постійного стресу (через війну). Ми поговоримо про важливість усвідомленого застосування окремих саморегуляційних умінь у стресових ситуаціях: варто дослухатися до сигналів і потреб власного тіла, відчувати його, не «губитися» в негативі; необхідно усвідомити та прийняти власні страхи й емоції, опрацьовувати їх; варто зосереджуватися на прийнятті та реалізації ефективних професійних рішень. Окремо розглянемо способи вдосконалення саморегуляційних механізмів, зокрема чотири базові варіанти, що актуальні саме для військового часу».

1 грудня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Коректність вживання спеціальної термінології щодо осіб із порушеннями та ставлення суспільства до цієї категорії осіб у різні проміжки часу». Спікер – Олександр Козинець, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Олександр Козинець про свою лекцію: «Під час зустрічі ми поговоримо про ставлення до людей із порушеннями психофізичного розвитку в різні історичні періоди: від часів Київської Русі до сьогодні; простежимо трансформацію термінології та побачимо, як відбувався розвиток толерантності суспільства до осіб із порушеннями. Також на лекції буде висвітлено термінологію, якою сьогодні коректно називати людей з аутизмом, порушенням зору, слуху тощо, та базові знання про ці категорії осіб, які варто знати кожному».

8 грудня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Новітні інформаційні технології як засіб прискореного вивчення іноземних мов». Спікер – Тетяна Тронь, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри германських і романських мов педагогічного факультету романо-германської та української філології Київського національного лінгвістичного університету.

Тетяна Тронь про свою лекцію: «Під час нашої лекції будемо говорити про сучасні технічні засоби вивчення іноземних мов (на прикладі англійської мови) у форматах навчання онлайн та офлайн, а також розглянемо потужні можливості новітніх технологій, які полегшують засвоєння матеріалу, викликають інтерес до процесу навчання та прискорюють процес вивчення іноземної мови. Крім того, на лекції будуть демонструватися інтерактивні техніки, які можуть знайти своє застосування й в інших педагогічних практиках».

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 11 листопада 2022 року (включно):

  1. Заповнити заявку
  2.  надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.

 Зверніть, будь ласка, увагу!

З 14 листопада по 25 грудня 2022 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації з педагогіки.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

  1. Організаційний внесок учасника становить 1400 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 1200 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
  2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
  3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
  4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 27 січня 2023 року.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.

Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити