Для науковців будь-якої сфери суспільного життя є дуже важливим досвід інших країн. Люблінський науково-технологічний парк та Університет Марії Кюрі-Склодовської вкотре надали можливість дослідникам різних галузей взяти участь у міжнародних заходах, які сприяють обміну знаннями і технологіями, а також просувають інноваційну культуру, об’єднують наукове співтовариство, налагоджують співпрацю між науковими підрозділами, університетами і науково-дослідними інститутами як Польщі, так і інших країн Європи.
Люблінський науково-технологічний парк було засновано в 2005 році для полегшення процесу обміну знаннями і технологіями між бізнесменами і науковцями. В рамках проведених заходів ЛНТП просуває інноваційну культуру, об’єднує наукове співтовариство, налагоджує співпрацю між науковими підрозділами, університетами і науково-дослідними інститутами як Польщі, так і інших країн Європи.
Університет Марії Кюрі-Склодовської – один з найбільших, найвідоміших та найпрестижніших державних університетів Польщі, заснований 23 жовтня 1944 року. На даний момент в університеті навчається понад 20 тис. студентів на трьох освітніх рівнях: бакалаврат, магістратура, аспірантура. Щороку університет входить за рейтингом в десятку найбільш престижних навчальних закладів Польщі. ВНЗ має 11 факультетів, в яких нараховується 39 напрямків та понад 120 спеціальностей.
З 27 листопада по 1 грудня 2017 року за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва Люблінським науково-технологічним парком та Університетом Марії Кюрі-Склодовської були організовані та проведені науково-педагогічні стажування з чотирьох напрямів:
- для учасників, які мають або здобувають філологічну освіту, було проведене стажування на тему «Філологічна освіта майбутнього: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень»;
- для учасників, які мають або здобувають освіту в галузі політології, соціології, історії та філософії, було організоване стажування на тему «Освіта в галузі політології, соціології, історії та філософії: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень»;
- для учасників, які мають або здобувають педагогічну та психологічну освіту, відбулося стажування на тему «Освіта в галузі педагогіки та психології: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень»;
- для учасників, які мають або здобувають юридичну освіту, було проведене стажування на тему «Юридична освіта майбутнього: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень».
Відповідно до навчального навантаження зазначених наукових заходів учасники стажувань ознайомилися з діяльністю Люблінського науково-технологічного парку та Університету Марії Кюрі-Склодовської через офіційні інформаційні портали та підготували тези науково-методичних доповідей за обраною проблематикою наукового дослідження.
Збірнику тез науково-педагогічного стажування було присвоєно ISBN європейським видавництвом. Центр українсько-європейського наукового співробітництва подбав, аби всі учасники стажування отримали збірники тез науково-методичних доповідей та сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування.