Вітаємо Тетяну Олександрівну Коломоєць з Днем народження!

Вітаємо Тетяну Олександрівну Коломоєць з Днем народження!

6784
Центр українсько-європейського наукового співробітництва та Видавничий дім «Гельветика» з радістю щиро вітають Тетяну Олександрівну Коломоєць (доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, заслуженого юриста України, декана юридичного факультету Запорізького національного університету, голову Запорізького обласного відділення ЦУЄНС) з 50-річним ювілеєм!
Ви – справжній професіонал своєї справи, гідний приклад для наслідування.
Ми щиро пишаємося всіма Вашими здобутками та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Зичимо Вам нескінченної енергії, аби Ви мали змогу реалізувати всі Ваші задумані плани та ідеї.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, довголіття, безмежного щастя та очікуваного миру!
Нехай Ваш високий професіоналізм з кожним роком зростає, а наша співпраця – міцнішає!
Надзвичайно приємно опублікувати на нашому сайті привітання від відомих та поважних людей!

ЗАВАНТАЖИТИ ЮВІЛЕЙНИЙ БУКЛЕТ ІЗ ПРИВІТАННЯМИ

 

Арістова Ірина Василівна – докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету

Разом із юридичною спільнотою України маю честь щиро привітати вельмишановну Тетяну Олександрівну Коломоєць із нагоди ювілейного Дня народження!

У цей урочистий день бажаю Тетяні Олександрівні благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги в діяльності щодо розбудови науки адміністративного права та підготовки й атестації нових наукових кадрів.

Маю яскраві спогади про знайомство з Тетяною Олександрівною під час її блискучого захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук у спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету внутрішніх справ у 2005 році. Саме з того часу й донині в мене не виникає сумнівів, що ця тендітна жінка здатна невпинно рухатися вперед, успішно здійснювати свої професійні плани та задуми, упевнено досягати мети.

Щиро вдячна Тетяні Олександрівні за її талант не лише генерувати креативні ідеї, а й ефективно втілювати їх, організовувати та надихати колег-науковців на співпрацю. Величезний досвід і знання передавала Тетяна Олександрівна під час виконання спільних проєктів, а саме: роботи спеціалізованої вченої ради, роботи над 5-м томом «Великої української юридичної енциклопедії» («Адміністративне право»), проведення всеукраїнських олімпіад із права для студентів, реалізації лекторію з адміністративного права тощо. Безумовно, невичерпна енергія, високий професіоналізм Тетяни Олександрівни, її вміння працювати в команді є запорукою успіху будь-якої справи.

Розбудова нашої держави потребує якісного юридичного забезпечення, зокрема розвитку сучасної доктрини адміністративного права, одним із лідерів, творців та провідників якої є Тетяна Олександрівна.

Нехай доля буде щедрою та прихильною до Вас, вельмишановна Тетяно Олександрівно! Божого водійства!

 

 

Батанов Олександр Васильович – доктор юридичних наук, професор, старший науковий співробітник Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України

Вельмишановна Тетяно Олександрівно!

Щиросердно вітаю Вас із ювілейним Днем народження!

Бажаю Вам і надалі гармонійно поєднувати в собі жіночу мудрість, сильну волю, інтуїцію, високопрофесійний підхід до справи, уміння приймати складні рішення та втілювати в життя інноваційні проєкти. Нехай поряд із Вами завжди будуть добрі та щирі люди. Наукових успіхів Вам та очолюваному Вами науково-педагогічному колективу, творчого натхнення, талановитих і вдячних учнів!

 

 

 

 

Бевзенко Володимир Михайлович – доктор юридичних наук, професор, суддя Верховного Суду

Вельмишановна, дорога Тетяно Олександрівно!

Щиро й сердечно, від усієї душі вітаю Вас із Днем народження! Будьте нескінченно щасливою, нехай стрімкі срібні хвилі прекрасного натхнення й радості, золотого світла наповнюють кожну мить Вашого життя. Нехай у ньому Вас постійно супроводжують віра, надія, любов!

 

 

 

 

Битяк Юрій Прокопович – доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України

Вельмишановна Тетяно Олександрівно!

Щиро вітаю Вас із Днем народження! Від усього серця бажаю мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, великих професійних та особистих досягнень, незламного оптимізму.

Ваш професійний шлях від студентки до декана юридичного факультету Запорізького національного університету викликає захоплення. Ви – без перебільшення людина величезного досвіду наукової і педагогічної діяльності, віддана своїй справі, висококваліфікована, уважна, інтелігентна та цілеспрямована. Створена Вашими зусиллями наукова школа з адміністративного права представлена значною кількістю наукових робіт Ваших учнів. Викликає захоплення й те, як усі ці якості справжнього лідера поєднуються в одній чарівній жінці.

У цей святковий день бажаю Вам успіхів у науково-педагогічній діяльності, нових визначних досягнень, реалізації всіх творчих планів та процвітання!

 

 

Булейко Ольга Леонідівна – кандидат юридичних наук, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть щиросердні вітання з Днем народження!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна й наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної науки.

За Вашими плечима – багатолітній досвід і визнання.

Щиро зичу, щоб Ваша творча енергія та життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжували Вас у житті.

Бажаю Вам добра й щастя, міцного здоров’я та достатку, любові та поваги від рідних і знайомих.

Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас від життєвих негараздів!

 

 

Вдовічен Віталій Анатолійович – доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Вельмишановна Тетяно Олександрівно!

Від імені колективу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та особисто від мене прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Нам неймовірно приємно співпрацювати з Вами. Ви маєте величезний авторитет та заслужили довіру викладачів і студентів завдяки вмінням працювати з людьми, аналізувати й оцінювати їхню роботу. Притаманний Вам професіоналізм та організаторський досвід, внесок у розвиток юридичної освіти й науки, а також людські чесноти викликають повагу серед академічної спільноти. І це є гарним прикладом для Ваших учнів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого особистого щастя та сімейного благополуччя. Нехай життєва енергія, творча наснага будуть гарантією Ваших значних досягнень. Щиро зичимо довгих років життя, миру й достатку у Вашій оселі.

 

 

 

Веселов Микола Юрійович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри державно-правових наук Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ

Шановна Тетяно Олександрівно!

У цей день Ви отримаєте багато теплих слів, побажань та подяк, і Ви, як ніхто інший, щиро на них заслуговуєте. Багато вже зроблено, і буде нагода зробити ще багато таких справ, за які небайдужі люди завжди знайдуть для Вас слова вдячності. Ваш внесок у розвиток української адміністративно-правової науки здобув належну оцінку й повагу як на державному рівні, так і в серцях багатьох науковців. Переконаний, що кожен, хто мав нагоду спілкуватися та працювати з Вами особисто, закарбував у своїй свідомості це приємне враження.

Я познайомився з Тетяною Олександрівною заочно на сторінках наукових видань, які містили здобутки її насиченої та плідної наукової діяльності. Компетентна й досвідчена в наукових проєктах, цікава в житті, Ви є взірцем особистої наполегливості та творчої невичерпаності. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, безпечного середовища, плідної творчої діяльності в оточенні надійних колег і друзів.

Вітаю з Днем народження! Усього найкращого Вам!

 

 

 

Вітвіцький Сергій Сергійович – доктор юридичних наук, професор, полковник поліції, заслужений юрист України, ректор Донецького державного університету внутрішніх справ

Шановна Тетяно Олександрівно!

Від імені колективу Донецького державного університету внутрішніх справ та від себе особисто вітаю Вас із ювілеєм!

Ми цінуємо, шануємо та поважаємо Вас за високий професіоналізм і відданість справі, цілеспрямованість, порядність та доброзичливість. Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів. У цей непростий час бажаємо Вам душевного спокою, міцного здоров’я, творчого багатоліття та наснаги для нових наукових й освітніх ініціатив.

 

 

 

 

Гаращук Володимир Миколайович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Дорога Тетяно Олександрівно!

Кафедра адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітає Вас із Днем народження!

Ваше ім’я має право посідати гідне місце з-поміж найвідоміших учених-правознавців України. Ваш високий творчий потенціал розкрився в невтомній багаторічній діяльності. Опубліковані Вами ґрунтовні наукові праці отримали широке визнання наукової спільноти не лише в нашій державі, а й за її межами.

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим рідним добра, світлих мирних років, натхнення та життєвих сил для Ваших наступних звершень на ниві науки й виховання молодого покоління юристів нашої держави.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та близькі й дружні стосунки. З ювілеєм, Тетяно Олександрівно!

 

 

Гетьман Анатолій Павлович – доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, академік Національної академії правових наук України, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання  від ректорату, професорсько-викладацького складу та колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в день Вашого ювілею – 50-річчя від Дня народження!

Ваше ім’я має право посідати гідне місце з-поміж найвідоміших учених-правознавців. Багаторічна плідна педагогічна та наукова діяльність, тисячі підготовлених Вами висококваліфікованих фахівців у галузі права, сформована Вами потужна наукова школа, Ваші фундаментальні наукові праці та, звичайно, найкращі особисті якості і здібності викликають глибоку повагу.

У стінах Запорізького національного університету Ви пройшли гідний захоплення шлях професійного зростання від студентки до декана юридичного факультету. Саме він став для Вас місцем, у якому розкрилися Ваш високий творчий потенціал, талант і здібності керівника, педагога та науковця.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого цінує дружні взаємини, які склалися не лише між нашими університетами, а й між нами. Переконані, що попереду на Вас чекають нові наукові та кар’єрні здобутки, довгі роки улюбленої діяльності.

Шановна Тетяно Олександрівно! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя, успіхів в особистому та професійному житті, добробуту, реалізації планів і здійснення мрій. Нехай кожен Ваш новий день буде наповнений корисними добрими справами та теплом людських взаємин, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення.

 

 

Головко Олег Павлович – кандидат економічних наук, засновник і директор Видавничого дому «Гельветика»

Тетяна Олександрівна Коломоєць – прекрасна людина, яка присвятила всю себе науці та освіті. Це справжній Педагог, яка, незважаючи на жодні труднощі, завжди досягає успіху. Залізна витримка, сміливість, старанність та чесність стосовно інших найкраще характеризують Тетяну Олександрівну. І в цей особливий день із найщирішими побажаннями від чистого серця вітаю Вас із ювілеєм! Нехай новий відрізок життєвого шляху ознаменується новими успіхами, здобутками й досягненнями.

 

 

 

 

Гордєєв Віталій Володимирович – доктор юридичних наук, доцент кафедри процесуального права, заступник декана юридичного факультету з навчально-організаційної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Шановна Тетяно Олександрівно!

Щиро вітаю Вас із Днем народження! Бажаю міцного здоров’я, життєвих успіхів, творчої наснаги, звершень та перемог, мирного майбутнього, радості від досягнутих результатів.

Надзвичайно приємно було познайомитися з Вами та надалі співпрацювати. Вдячний за допомогу в життєвій і науковій сферах. Переконаний, що притаманні Вам професіоналізм, щирість та відвертість дадуть змогу досягти найвищих вершин.

 

 

 

 

 

Городовенко Віктор Валентинович – доктор юридичних наук, професор, суддя Конституційного Суду України

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть мої сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Цей ювілей Ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, нових планів і задумів.

Ваша трудова діяльність присвячена викладацькій та науковій роботі, а також вихованню студентської молоді, якій Ви передаєте неоціненний скарб – знання, формуєте в них високу освіченість і духовність. Я впевнений, що своїм умінням працювати з людьми, аналізувати та справедливо оцінювати їхню роботу Ви заслужили великий авторитет і глибоку довіру викладачів та студентів.

Нехай невичерпна енергія й оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті.

Бажаю Вам щастя й міцного здоров’я, сімейної злагоди та благополуччя, родинного затишку, любові Ваших рідних, близьких і друзів, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай завжди на Вашому небосхилі сяє сонечко та буде тепло від усмішок і щирої шани!

 

 

 

Губанова Тамара Олексіївна – доктор юридичних наук, професор, директор Приватного вищого навчального закладу «Фінансово-правовий коледж»

Щира, талановита, по-діловому стримана, прекрасний керівник, визнаний лідер, знаний науковець, справжній професіонал своєї справи… Цей список можна доповнювати безкінечно. Сьогодні всі слова любові й поваги присвячені нашій колезі – Тетяні Олександрівні. У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, легких трудових буднів, ще більше наукових здобутків, подальших звершень та успіхів очолюваному Вами колективу!

Бажаю мати можливість наповнювати кожен свій день відчуттям радості, не втрачати віру в себе, бажаю Вам краси й чарівності, вірних друзів та однодумців, сюрпризів і везінь, бути по-справжньому щасливою. Нехай усі перешкоди на Вашому шляху вдається легко подолати, а мирне небо оберігає Вас!

З великою вдячністю в серці за багаторічну співпрацю, розуміння, підтримку, за Ваш професіоналізм і тепло, яке Ви випромінюєте, прийміть вітання з ювілеєм!

 

 

 

Діхтієвський Володимир Петрович – доктор філософії в галузі права, заступник директора департаменту з управління об’єктами державної власності – начальник відділу фінансової звітності та планування Міністерства економіки України

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим ювілеєм!

Пишаюся тим, що я – Ваш учень. З Вашою допомогою я зміг зробити свої перші кроки на науковому шляху. Дякую, вчителю! Будьте здорові та щасливі! Бажаю Вам злагоди кожного дня у житті. З Днем народження!

 

 

 

 

 

 

Діхтієвський Петро Васильович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Вельмишановна Тетяно Олександрівно, прийміть наші найщиріші привітання з нагоди Вашого особистого свята! Ви – енергійна, різнобічна, цілеспрямована та дуже позитивна людина, особистість і вчена, яку знають та поважають в Україні і за її межами.

Нехай життя завжди буде до Вас щедрим на гарних людей, позитивні події, приємні турботи та враження.

Хай Вас підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, хай оминають Вас негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, щоб Ваші старання були винагороджені вдячністю Ваших здобувачів, колег по цеху. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення. Творчих досягнень Вам, здоров’я, миру, успіху!

 

 

 

 

 

Доненко Валерій Вікторович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного та митного права Університету митної справи та фінансів

Шановна Тетяно Олександрівно!

З нагоди Вашого Дня народження звертаюся зі словами вдячності за допомогу мені особисто та моїм учням. Ціную та пам’ятаю Вашу підтримку у складний період мого наукового шляху. Пишаюся знайомством та співпрацею з Вами.

Ваша багаторічна наукова й освітня діяльність є прикладом відданості справі служіння адміністративно-правовій науці та освіті.

Щиро радий можливості привітати з важливою подією – Вашим ювілеєм! Прийміть найкращі побажання щастя, здоров’я, радості, незгасної енергії, наснаги та високих творчих вершин під мирним небом!

 

 

 

 

Дудоров Олександр Олексійович – доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Щиро радий можливості привітати з важливою подією – Вашим ювілеєм! Прийміть найкращі побажання щастя, здоров’я, радості, незгасної енергії, наснаги та високих творчих вершин під мирним небом!

Широкому загалу пані Коломоєць добре відома і як поважна науковиця, і як потужна й невтомна організаторка юридичної освіти, і як талановита викладачка. Тетяну Олександрівну знають і поважають як прекрасного професіонала. Їй притаманні унікальна працездатність, цілеспрямованість, креативність, уміння знаходити ефективні шляхи вирішення складних наукових питань. Водночас на правах особи, яка знає Тетяну Олександрівну багато років, хотів би відзначити її чудові людські якості, зокрема толерантність і доброзичливість. У непрості періоди мого життя вона неодноразово приходила на допомогу, і таке не забувається.

Ціную свою дружбу з Тетяною Олександрівною – принциповою, інтелігентною людиною із широкою ерудицією. Сподіваюсь на плідне співробітництво в майбутньому. Попри буремні часи, які переживає зараз Україна, бажаю ювілярці невичерпного творчого натхнення, подальших професійних здобутків, особистого благополуччя, усіх земних благ.

 

 

 

 

Калюжний Ростислав Андрійович – доктор юридичних наук, професор, заступник декана юридичного факультету Національного авіаційного університету

Шановна Тетяно Олександрівно!

Вітаю Вас із золотим ювілеєм! Бажаю міцного здоров’я, успіхів у праці, душевного спокою та затишку. Бажаю бадьорості на довгі роки! Також бажаю справжніх близьких і відданих друзів, які будуть завжди підтримувати Вас. Нехай удача супроводжує у житті.

 

 

 

 

 

 

Карабін Тетяна Олександрівна – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Ужгородського національного університету

До 2016 року Тетяну Олександрівну я знала тільки за її працями, особисто ми не були знайомі. Однак того року я звернулася до спецради, яку вона очолювала, з проханням прийняти мою докторську дисертацію до захисту. Звісно, для мене обставини знайомства вносили ноти тривожності й переживань, але дотепер пам’ятаю слова Тетяни Олександрівни: «Не переживайте, усе буде добре». Щиро вдячна за слова та дії підтримки як у той час, так і надалі.

Вітаю, Тетяно Олександрівно, з Вашим прекрасним ювілеєм! Бажаю Вам особистого щастя, нових гучних успіхів на ниві правничої науки й освіти, а також гідних учнів, які перейматимуть Ваш неоціненний досвід та яким Ви вселятимете впевненість, що все буде добре!

 

 

 

 

 

Коваленко Лариса Павлівна – докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Дорога Тетяно Олександрівно!

Прийміть мої найщиріші вітання з 50-м Днем народження!

З Днем народження найкращу вітаю
І пишаюся тим, що з Вами доля звела.
Ви мій ангел щасливий,
Поруч з Вами тікає біда.
Щастя Вам і надії бажаю,
Нехай життя дарує Вам тепло.
Крім того, доля подарує
Кохання, радість та добро.

 

 

 

Коваль Микола Васильович – кандидат юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного і господарського права та митної безпеки Державного податкового університету

Тетяна Олександрівна – шанована мною і насамперед юридичним науковим товариством тендітна, мила, гарна й завжди усміхнена жінка, яка є генератором наукових ідей та організатором їх виконання, улюбленицею студентської спільноти, талановитим комунікатором і просто людиною з відкритою душевністю. Тому залишайтесь завжди такою, яка Ви є, тобто напрочуд працелюбною людиною, яка досягла наукових вершин завдяки своєму природному таланту, завжди прагне опанувати недосліджене, нове, що виникає в нашому соціумі.

Здоров’я, щастя, удачі у Вашому повсякденному житті. Благополуччя у всьому, наснаги у творчості, звичайного, простого земного життя та мирного неба над Вашою домівкою.

Шановна Тетяно Олександрівно, залишайтесь такою ж неймовірною та будьте завжди з нами!

 

 

 

 

Ковбас Ігор Васильович – доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри публічного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть мої сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі й добробуті.

Як знана вчена, деканеса потужного університету, Ви робите вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти й науки, виховуєте нове покоління громадян України, передаючи кожній молодій людині неоцінений скарб високої освіченості та духовності. Зичу Вам здоров’я, щастя, невичерпної енергії, успіхів у Вашій благородній справі, нових здобутків в ім’я української освіти та науки.

Щиро вдячний Вам за неосяжний багаж знань, досвід і навички, якими ви щедро ділилися. Ви завжди були поруч, підтримували, коригували та направляти на правильний шлях.

Бажаю Вам святкового настрою, доброго здоров’я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя.

 

 

Колпаков Валерій Костянтинович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного і адміністративного права Запорізького національного університету

Вельмишановна Тетяно Олександрівно, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею – 50-річчя з Дня народження!
Серед представників української адміністративно-правової науки немає людини, якій було би невідоме Ваше ім’я – блискучого вченого, талановитого педагога, прекрасного організатора науки та керівника колективу високопрофесійних юристів.

З першої зустрічі в далекому 1999 році я відчув, що маю справу з неординарною особистістю, людиною високої культури та стратегічного мислення. За роки нашого спілкування я безліч разів спостерігав Вашу завзятість і працьовитість у науці, оригінальність та новаторство підходів до вирішення наукових і навчальних проблем.

Притаманні Вам простота, природність і делікатність у повсякденному спілкуванні разом із вимогливістю й коректністю керівника дали можливість створити на юридичному факультеті Запорізького національного університету обстановку колективного комфорту та доброзичливості.

Бажаю Вам здоров’я, гарного настрою, душевного спокою, творчих досягнень, вірних друзів і соратників, благополуччя, комфорту, успіхів та удачі. Мирних днів і довгого процвітаючого життя поряд із рідними та близькими! Бережи Вас Господь!

 

 

Комзюк Анатолій Трохимович – доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри адміністративного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ

З шановною Тетяною Олександрівною ми знайомі вже багато років. Я вдячний долі, яка звела мене з такою непересічною людиною, талановитим ученим і керівником. Дотепер згадую дні, коли вона захищала свої дисертації (обидві, до речі, у Харківському національному університеті внутрішніх справ): щодо кандидатської я був офіційним опонентом, а під час захисту докторської мені пощастило головувати на засіданні спецради. Приємно відчувати, що ці захисти для Тетяни Олександрівни були певним трампліном у досягненні тих висот, які підкорилися їй як науковцю та організатору науково-педагогічної діяльності, адже саме завдяки їй у Запоріжжі було створено правничу школу, відому тепер далеко за межами України. Нині ж вона посідає чільне місце серед загальновизнаних лідерів адміністративно-правової науки та юридичної освіти. І я також щиро вдячний Тетяні Олександрівні за можливість бути причетним до цього, адже ми співпрацюємо у спецраді, яку вона багато років очолює, я є опонентом дисертаційних досліджень, виконаних під її керівництвом, рецензентом і співавтором наукових праць. Яку би сферу діяльності Тетяни Олександрівни не згадати, можна лише захоплюватися її професіоналізмом, наполегливістю, відповідальністю та вимогливістю до себе, учнів і колег. Ставлячись до Тетяни Олександрівни з глибокою повагою, щиро бажаю їй і надалі успішно виконувати свою місію, розвивати доктрину адміністративного права, а також готувати висококваліфіковані кадри для правоохоронної сфери та правової освіти й науки.

 

 

 

 

Крайній Павло Іванович – асистент кафедри публічного права юридичного факультету, заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Сьогодні спільнота вітчизняних учених-адміністративістів вітає шановану всіма нами Тетяну Олександрівну. Мені випала нагода сформуватися у сфері науки адміністративного права саме завдяки невпинній і щирій підтримці Тетяни Олександрівни. Згадую наші перші спільні заходи, організовані юридичним факультетом Запорізького національного університету та юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, як потужний імпульс до розгортання наукових досліджень актуальних питань адміністративного права. Слушні поради, невпинний пошук нових форм співробітництва, постановка актуальних тем наукових досліджень, які Тетяна Олександрівна вводить у сферу наукового диспуту, продукують невпинне збільшення зацікавленості вчених-адміністративістів проведенням наукових досліджень.

Щиро дякую за Вашу всебічну підтримку, мудрі настанови. Ваша професійна організаційна та наукова участь дають змогу розширювати горизонти адміністративної науки і практики, незважаючи на жодні обставини.

Хочу побажати Вам міцного здоров’я, невичерпного натхнення, миру, добра та злагоди. Нехай удача буде завжди на Вашому боці!

 

 

 

 

Кузьменко Оксана Володимирівна – доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри публічного та міжнародного права Київського національного університету імені Вадима Гетьмана

Шановна Тетяно Олександрівно, сьогодні незвичайний день! Незвичайний для Вас, для Ваших батьків, для друзів і для всіх нас, адже це День народження такої вельми поважної Людини!

З приводу цього хочу побажати Вам невичерпної енергії для досягнення задуманих планів, безлічі здійснених бажань і мрій, щастя й достатку.

Миру та процвітання!

Безмежної Вам любові та поваги від колег, аспірантів і студентів.

Хочу висловити подальші побажання словами морального авторитета багатьох народів світу Іоанна Павла ІІ: «Ніколи, ніколи не втрачайте надії, не майте сумнівів, ніколи не втомлюйтеся та ніколи не сумуйте». З Днем народження!

 

 

 

 

Лазур Ярослав Володимирович – доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету Ужгородського національного університету

Пригадую 2008 рік, коли молодим викладачем почав вести в Ужгородському університеті лекційний курс з адміністративного права. Саме того року вийшов підручник з адміністративного права за загальною редакцією Тетяни Олександрівни. Незважаючи на те, що я не був знайомий ні з авторами, ні тим паче з редактором, тоді для мене цей підручник став настільною книгою та взірцем у підготовці навчальних матеріалів із дисципліни. Особисте знайомство з Тетяною Олександрівною відбулося через декілька років, коли я привіз своїх студентів на змагання із судових дебатів до Запоріжжя. Прекрасно проведений захід для мене так само став взірцевим і таким, що вже тоді свідчив про неймовірні потужності керівника.

Щиро вдячний Тетяні Олександрівні за високі щаблі, які нею поставлені в розвитку правничої освіти України, за спілкування, яке відбувалося між нами весь цей час.

Сьогодні вітаю Тетяну Олександрівну із чудовим ювілеєм! Бажаю натхнення, оптимізму, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів, а також того, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я і щирі почуття.

 

 

Лученко Дмитро Валентинович – доктор юридичних наук, професор, проректор із наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть найщиріші вітання у святковий день Вашого ювілею. Бажаю міцного здоров’я, миру, довгих років активного життя, невичерпної енергії, нових професійних та особистих досягнень!

Ви – людина величезного таланту, унікальної управлінської майстерності та досвіду наукової і педагогічної діяльності, невичерпного творчого потенціалу, мудрості, відданості своїй справі та активної громадської позиції. Ваша наполеглива праця відзначена численними нагородами, а також має беззаперечне визнання й повагу з боку Ваших учнів, колег, усієї науково-освітянської спільноти.

Можна згадати безліч цікавих, часто навіть унікальних заходів і проєктів, у яких ми разом брали участь. Переконаний, що попереду на нас чекає ще більша їх кількість. Вдячний Вам за плідне співробітництво та пишаюся дружбою з Вами.

У цей урочистий день бажаю Вам нових наукових здобутків, творчого натхнення та невичерпної енергії. Будьте щасливі! З Днем народження, вельмишановна Тетяно Олександрівно!

 

 

Мацелик Тетяна Олександрівна – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри публічного права Державного податкового університету

Шановна Тетяно Олександрівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею.

Ціную та поважаю наші взаємини!

Від щирого серця хочу подякувати Вам за підтримку, мудрі поради, терпіння. Дякую за можливість долучатися до реалізації проєктів та унікальних ідей.

Щиро бажаю Вам здоров’я, невичерпної життєвої енергії, чудового настрою, благополуччя, здійснення мрій і задумів, підтримки вірних та надійних друзів.

Бажаю творити та досягати нових професійних висот!

Миру та злагоди, достатку і процвітання на довгі роки!

 

 

Мельник Роман Сергійович – доктор юридичних наук, професор, директор Наукової школи адміністративного та німецького права Університету КАЗДЮУ імені М.С. Нарикбаєва

Шановна Тетяно Олександрівно, вітаю Вас від щирого серця з Днем народження! Бажаю нескінченної віри в Перемогу, міцного здоров’я та постійного творчого натхнення.

Згадуючи Тетяну Олександрівну (а точніше, ніколи не забуваючи про неї), відразу думаю про те, що в цієї тендітної жінки ніколи не закінчується віра в можливість здійснити практично все, адже, на її переконання, недосяжного мало. Будь-яка ідея, яка привертає увагу нашої шановної колежанки, уже через деякий час утілюється в життя. І це прекрасний приклад того, як треба працювати заради юридичної науки, освіти та всієї України.

 

 

 

 

Миколенко Олександр Іванович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та господарського права Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

Спочатку я відкрив для себе цікаві й інноваційні думки Тетяни Олександрівни, які вона висловлювала в наукових працях. Потім познайомився з нею особисто та відкрив для себе чуйну, відкриту до співпраці людину, прекрасного організатора та керівника, професійного освітянина, науковця і юриста. Мені завжди імпонувала її властивість «не ускладнювати життя там, де немає для цього причин». Будь-яке складне питання, вирішення якого залежить особисто від Тетяни Олександрівни чи колективу, який вона очолює, завжди в чарівний спосіб перетворюється на буденне питання, яке у спокійному режимі буде обов’язково розв’язане. Зрозуміло, що це стороннє враження, насправді ж вирішення кожного такого складного питання потребує багато внутрішніх хвилювань, емоцій і вольових зусиль, які Тетяна Олександрівна не демонструє зовні.

Я вдячний долі за те, що вона познайомила мене з Тетяною Олександрівною, і ми вже двадцять років плідно співпрацюємо в освітній та науковій сфері. Від щирого серця бажаю Тетяні Олександрівні багаторічної плідної роботи, перемог і досягнень в освітній та науковій діяльності, внутрішнього спокою та емоційного комфорту.

 

 

 

Миронюк Роман Вікторович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Тетяно Олександрівно, прийміть мої щирі вітання з Вашим особистим святом. Це свято й для всієї нашої адміністративно-правової наукової спільноти, особливо для тих із нас, хто мав, має та буде мати приємні миті спілкування з Вами як професійною, творчою особистістю та добропорядною людиною. Зичу Вам міцного здоров’я, мирного неба, порядних і професійних людей поряд, а також найсприятливіших умов для продовження активного життєвого, творчого, педагогічного та наукового шляху в мирній, незалежній, процвітаючій Україні та за її межами.

 

 

 

 

 

 

 

Мінка Тетяна Павлівна – доктор юридичних наук, професор, в. о. завідувача кафедри публічного та приватного права Університету митної справи та фінансів

У день, коли Ви народилися на світ, вітаю Вас щиро, від душі. Шановна Тетяно Олександрівно, Ви є унікальною особистістю, прекрасною людиною. Завжди захоплювалася Вами та дуже рада, що вже багато років маю змогу співпрацювати! Дай Бог найміцнішого здоров’я Вам та Вашим рідним і близьким. Добробуту та благоденства Вашому дому, щоб він був повною чашею. Нехай життя Ваше буде наповнене гармонією із собою та навколишнім світом, а на душі й серці завжди панують мир і спокій. І найголовніше: щоб від кожного нового дня Ви отримували тільки приємні сюрпризи!

 

 

 

 

 

 

Нашинець-Наумова Анфіса Юріївна – доктор юридичних наук, професор, заступник декана з науково-медичної та навчальної роботи факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка

Шановна Тетяно Олександрівно!

З почуттям глибокої поваги хочу урочисто привітати Вас із щасливим днем – Днем народження, з Вашим 50-річчям! Вітаю Вас із ювілеєм!

Бажаю Вам багато літ прожити без прикрості та лиха, бути завжди життєрадісною, веселою і красивою.

Також бажаю Вам, щоб кожен день був насичений чимось новим і був кращим, ніж попередній. Нехай життя буде схожим на злітну смугу: тільки вгору, тільки вперед без катастроф і потрясінь! Бажаю Вам досягти всього задуманого. Миру Вам, великої нашої Перемоги, везіння та успіхів у всіх справах!

 

 

 

 

Приймаченко Дмитро Володимирович – доктор юридичних наук, професор, проректор із наукової роботи Університету митної справи та фінансів

Вельмишановна Тетяно Олександрівно!

З нагоди Дня народження прийміть наші найщиріші вітання із цією подією у Вашому щедрому на успіхи житті, науковій та громадській діяльності.

Ваш завзятий, сповнений здобутків життєвий шлях слугує взірцем у здійсненні такої важливої для держави й суспільства справи, як розвиток національної адміністративно-правової науки.

Ваша активна життєва позиція – це свідчення відданості загальнолюдським ідеалам свободи, справедливості, честі.

Дозвольте в цей день щиро побажати Вам міцного здоров’я, сталевої витримки, благополуччя, незмінної удачі, творчої наснаги та невичерпної енергії у здійсненні всіх планів і намірів, а також щасливого довголіття.

Нехай Господь дає Вам здоров’я ще на довгі роки.

Хай щастить Вам і Вашій родині завжди й у всьому!

З ювілеєм Вас, вельмишановна Тетяно Олександрівно!

 

 

Прудивус Олег Васильович – кандидат юридичних наук, доцент, голова Запорізького окружного адміністративного суду

Шановна Тетяно Олександрівно!

За Вашими плечима – багатолітній досвід і визнання. Колеги та друзі добре знають і цінують Вас як прекрасну людину, ініціативного та працьовитого керівника. Ви дуже талановита й мудра жінка.

У цей чудовий ювілей прийміть найщиріші побажання щастя, благополуччя та міцного здоров’я.

Нехай доля дарує Вам тільки яскраві й радісні дні, хай теплими та дружніми будуть взаємини з оточуючими!

Хай бадьорості та енергії вистачає на всі Ваші починання, здійснюються мрії та бажання, нескінченними будуть Ваші перемоги і здобутки, а в душі буде сонячно й тепло за будь-якої погоди!

 

 

 

 

Рябченко Олена Петрівна – доктор юридичних наук, професор, в. о. завідувача кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки Державного податкового університету

Стрімкий рух у науці цієї сильної і водночас чарівної, тендітної жінки набуває нових горизонтів та яскравих вражень, які органічно вплетені в канву життєвого шляху.

Згадуючи Вас, Тетяно Олександрівно, завжди пам’ятаю вдумливий погляд і швидке прийняття доленосних для науки та наукової школи рішень.

У цей непростий час Ваша духовна сила та прагнення руху тільки вперед, до нових звершень і відкриттів безмежного світу адміністративно-правової науки ведуть до Перемоги разом із нашою державою та її захисниками.

У Ваш ювілей хочу подякувати за радість співпраці, можливість отримати поради й допомогу.

Щиросердно бажаю нових життєвих і наукових надбань, радувати нас новими блискучими ідеями, креативним розвитком Вашої наукової школи, новаціями в підходах до розкриття різних аспектів пізнання суспільних явищ. А головне – шаленого щастя, міцнющого здоров’я, душевної гармонії та, звісно, миру, який усім нам дасть змогу частіше спілкуватися, обмінюватися думками та просто жити.

 

 

Сінєльнік Руслан Васильович – кандидат юридичних наук, доцент, суддя Заводського районного суду міста Запоріжжя

Шановна Тетяно Олександрівно! З найкращими побажаннями вітаю Вас із ювілеєм!

Країна переживає важкі часи, але Ваш професіоналізм, мужність і мудрість надихають на плідну працю та вселяють спокій і віру в нашу Перемогу. Нехай якнайшвидше закінчиться війна, адже Ваш внесок як видатного вченого та педагога хочеться бачити в радісних очах наших студентів, яким Ви надаєте не лише знання, а й частинку свого серця. Миру Вам, здоров’я та Божого благословення!

 

 

 

 

Соболь Євген Юрійович – доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

За роки багаторічної практичної та наукової роботи я мав честь познайомитися із чималою кількістю юристів, учених найвищого рівня та чудових фахівців у галузі адміністративного і процесуального права. Та знайомство з Тетяною Олександрівною належить до тих, якими я по-справжньому пишаюся. Високопрофесійний юрист, талановитий учений, прогресивний педагог, чуйний наставник, відповідальний керівник і чарівна жінка – у будь-якій із цих іпостасей пані Тетяна не зупиняється на досягнутому та не задовольняється необхідним мінімумом. Вона ставить найамбітніші цілі, сміливо зустрічає виклики на своєму шляху та впевнено йде до все нових вершин. Дякую Вам, Тетяно Олександрівно, за мудрі поради, за щирі розмови, за взірець для наслідування. Бажаю Вам нестримного життєвого поступу та многая літа! Миру і перемог!

 

 

 

 

Стеценко Семен Григорович – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, суддя Верховного суду

Щирі вітання з нагоди Дня народження шановної Тетяни Олександрівни!

З великою приємністю пригадую безпосереднє спілкування в межах атестації науково-педагогічних кадрів, проведення студентських олімпіад.

Ціную Ваш високий професіоналізм і налаштованість на досягнення позитивного результату.

Велика подяка за порядність та постійну готовність до співпраці!

 

 

 

 

Стрельченко Оксана Григорівна – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування Національної академії внутрішніх справ

Щиросердечно вітаю Тетяну Олександрівну з ювілеєм!

У привітанні хочеться згадати, як Тетяна Олександрівна здійснювала опонування мого дисертаційного дослідження як перший опонент. Тоді чітко було охарактеризовано всі моменти, що викликали в неї сумніви, і вона ґрунтовно проаналізувала мою роботу, загалом оцінила позитивно, за що я їй дуже вдячна. У її діяльності завжди відчувається впевненість, стриманість, високий професіоналізм у сучасній адміністративно-правовій доктрині.

З нагоди такого світлого свята хочеться привітати Тетяну Олександрівну та побажати міцного здоров’я, благополуччя, достатку, здійснення мрій і подальшої творчої наснаги.

Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде сповнений новими злетами й досягненнями, які з легкістю будуть реалізовані та втілені в науковій і практичній площині.

Бажаю Вам, Тетяно Олександрівно, не зупинятися на досягнутому та реалізувати нові проєкти сучасної адміністративно-правової науки.

 

 

Федчишин Сергій Анатолійович – доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Високий професіоналізм, відданість справі, надзвичайна працелюбність, людяність і повага до колег – це далеко не повний перелік якостей шановної ювілярки!

Тетяна Олександрівна поєднує науково-педагогічний талант, видатні управлінські здібності та прекрасні людські якості. Спілкування з ювіляркою завжди є безцінним джерелом мудрості та поштовхом до самовдосконалення.

Шановна Тетяно Олександрівно! Щиро бажаю Вам нових вершин у важливій справі підготовки майбутніх поколінь правників та розвитку вітчизняної юридичної науки. Нехай кожен Ваш день буде сповнений приємних радісних подій. З Днем народження!

 

 

 

 

Чорна Вікторія Григорівна – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри публічного та міжнародного права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Шановна Тетяно Олександрівно! Дозвольте привітати Вас із нагоди Дня народження! Зичу Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії, цікавих проєктів у царині адміністративного права, вірних і відданих колег, здійснення заповітних мрій та сподівань. Прикладом є Ваша відданість адміністративній науці та Ваші наукові здобутки, які є фундаментом адміністративного права. Нехай Господь береже Вас та дарує довгі щасливі літа!

 

 

 

 

 

 

 

Школик Андрій Михайлович – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного та фінансового права Львівського національного університету імені Івана Франка

Тетяну Олександрівну Коломоєць уперше зустрів десь на початку 2000-х років на одній із наукових конференцій з адміністративно-правової тематики. Її праці вже були відомими українським адміністративістам, проте на цьому заході Тетяна Олександрівна здебільшого слухала інших учасників, не уподібнюючись до колег, схильних до тривалих виступів. Через декілька років я зрозумів, чому вона була такою: це людина справ, а не порожніх фраз. Повноцінне становлення правової науки й освіти на юридичному факультеті Запорізького національного університету, підготовка цілої плеяди яскравих науковців у галузі адміністративного права – усе це стало результатом надзвичайної працездатності Тетяни Олександрівни та її відданості улюбленій справі.

За нагоди хочу щиро подякувати за всі реалізовані спільні проєкти та побажати продовжувати все розпочате впродовж наступного пів століття.

 

 

 

 

 Яновська Любов Іванівна – директор Запорізького регіонального центру підвищення кваліфікації Запорізької обласної державної адміністрації

Шановна Тетяно Олександрівно, розділяємо радість події та вкотре висловлюємо щире захоплення Вами як особистістю!

Доля дарує розкішний ювілейний букет: успіхи та визначні досягнення, визнання в наукових колах, державні нагороди, повагу й шанування студентства та публічних службовців регіону.

Усвідомлюємо, що своїми успіхами в розвитку кадрового потенціалу місцевих органів публічної влади ми зобов’язані, зокрема, Вам як провідному науковцю та надійному партнерові.

Ми високо цінуємо нашу багатолітню співпрацю, яка дієво сприяє пошуку відповідей на виклики сучасності та створює нові імпульси для вдосконалення складного державного механізму, посилення інституціональної спроможності в системі державної служби.

Наші щирі вітання та побажання втілення креативних ідей, творчих злетів, успіху, процвітання, миру та Божої благодаті!

Шановна Тетяно Олександрівно, з радістю приєднуюсь до вітань із нагоди Вашого 50-річного ювілею!

 

 

Віхляєв Михайло Юрійович – доктор юридичних наук, професор, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва

Навчаючись у Вас, працюючи та тісно співпрацюючи з Вами з листопада 2003 року, спостерігав, як на моїх очах під Вашим керівництвом на юридичному факультеті формувалося більше ніж 20 поколінь юристів України, проводилися потужні всеукраїнські та міжнародні наукові й освітні заходи, реалізовувалися цікаві наукові та освітні проєкти, видавалася численна кількість навчальних посібників, підручників, монографій, словників, довідників за Вашою редакцією, молоді науковці ставали кандидатами та докторами наук, докторами філософії під Вашим науковим керівництвом. Ваша діяльність завжди характеризується високим професіоналізмом, старанністю та відповідальністю. Ваше відповідальне ставлення до роботи, безумовно, неодноразово надихало значну кількість Ваших колег з усіх куточків нашої країни. І сьогодні, у непростий час, вони з великою радістю вітають Вас із 50-річчям!

Тетяно Олександрівно, щиро бажаю Вам якнайскорішої Перемоги, швидкого відновлення рідного міста та області, сил і натхнення для реалізації нових освітніх, наукових та видавничих проєктів!

Поширити