Завершився лекційний курс у рамках науково-педагогічного підвищення кваліфікації на тему «Професійний розвиток...

Завершився лекційний курс у рамках науково-педагогічного підвищення кваліфікації на тему «Професійний розвиток педагогічних працівників»

178

Сьогодні завершився лекційний курс у рамках науково-педагогічного підвищення кваліфікації на тему «Професійний розвиток педагогічних працівників». Подія була організована Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

Підсумував курс лекцій та подякував усім учасникам за інтерес до цього заходу  директор Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидат філософських наук, доцент Сергій Сергійович Русаков.

Завершальна лекція на тему «Управління часом та як до нього ставляться в різних культурах» була прочитана професором кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидатом філософських наук Ларисою Василівною Осадчою.

«Вислів “Час – це гроші” виник в індустріальну епоху, коли сільське населення почало масово переїжджати до міст. Саме тоді спільний для всіх солярний часоритм почав ущільнюватися та індивідуалізуватися. Вміння ефективно планувати час стало передумовою як ділового успіху, так і ментального здоровʼя та самозарадності.

Під час лекції учасники дізнались, що таке часова матриця Ейзенхауера; як збалансувати виконання улюблених (але неважливих) та необхідних (але неулюблених) справ; як синхронізувати роботу малих груп та зберегти відчуття задоволення від діяльності; як розрахувати таймінг співпраці, взаємодіючи з іноземними партнерами; як культурна приналежність впливає на соціальне відчуття часу.

Наприкінці заходу учасники подякували спікеру за надзвичайно цікаву та важливу лекцію, адже було розкрито основну мету лекції – навчитися планувати особистий час.

Дякуємо учасникам, що долучались до онлайн-лекцій у Zoom!

Поширити