Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з корекційної педагогіки

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з корекційної педагогіки

8014
Український державний університет імені Михайла Драгоманова
Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

ЗАСОБИ І ПРИЙОМИ, ЯКІ СПРИЯЮТЬ РОЗВИТКУ
Й КОМУНІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ ТА ДІТЕЙ
З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

30 січня – 12 березня 2023 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені корекційною педагогікою.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена з урахуванням новітніх науково обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, спрямована на розвиток та вдосконалення психолого-педагогічної, риторичної, інформаційно-комунікативної компетентностей, а також практичних умінь та навичок команди супроводу дитини з особливими освітніми потребами, що сприятиме професійно-особистісному зростанню та підвищенню ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності загалом.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

  • Світлана Федоренко – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;
  • Олександр Козинець – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;
  • Юлія Пінчук – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;
  • Тетяна Швалюк – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;
  • Сергій Корнєв – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 27 січня 2023 року (включно):

1) заповнити заявку;

2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 30 січня по 12 березня 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації в УДУ ім. М. Драгоманова.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

  1. Організаційний внесок учасника становить 900 грн. Для членів ЦУЄНС організаційний внесок становить 700 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
  2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
  3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
  4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 28 квітня 2023 року.

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

22 лютого о 14:30 відбудеться лекція на тему «Риторична компетентність педагога та шляхи її вдосконалення». Спікер – Юлія Пінчук, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Юлія Пінчук про свою лекцію: «На зустрічі ми розглянемо особливості культури професійного мовлення педагога, ознайомимося з вимогами до  мовлення фахівців у галузі освіти. На лекції ми поговоримо про арсенал засобів педагогічного впливу, дамо поради щодо гігієни голосового апарату мовця. Також ознайомимося  з теоретичними питаннями техніки мовлення педагога та прийомами її вдосконалення».

1 березня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Альтернативні і додаткові засоби комунікації у корекційній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». Спікер – Тетяна Швалюк, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Тетяна Швалюк про свою лекцію: «Під час зустрічі ми обговоримо зміст поняття «альтернативна і додаткова комунікація», розглянемо її розвиток у світі та в Україні. Визначимо категорії осіб користувачів АДК та здійснимо аналіз засобів підтримуючої комунікації. На лекції також буде висвітлено основні напрями діагностики комунікативних здібностей осіб із особливими освітніми потребами та створення адекватного можливостям дитини середовища спілкування».

8 березня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Вплив стомато-ортодонтичної патології на мовленнєвий розвиток дітей». Спікер – Сергій Корнєв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Сергій Корнєв про свою лекцію: «Під час зустрічі розглянемо питання сучасного розуміння питання  етіопатогенетичних та клініко-діагностичних особливостей порушень мовлення; проблеми стомато-ортодонтичної  патології як фактора порушення мовлення. Визначимо діагностичні компоненти та нормативні показники розвитку м’язово-кісткової системи периферійного мовленнєвого апарату. Розглянемо вплив дисфункцій скронево-нижньощелепного суглоба та патології прикріплення язика та верхньої губи на мовленнєвий розвиток».

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити